Cześc ;**
Przed chwilą skończyłam porządkowac komodę! Uff...od 8 się z nią męczę ;) Pokaże wam moje działania (przepraszam, 2 zdięcia są w słabej jakości)
 |
| I półka po prawej, tu trzymam książki i zeszyty do szkoły. |
|
 |
| II, tu trzymam teczki i kredki (ale nie wszystkie ) :) |
|
 |
| III wiem wiem okropne zdięcie! A tu trzymam gazety i nożyczki ze szlaczkami |
 |
| I szuflada. Trzymam tu stare książki (z IV klasy) i portwel z kasą ;) |
 |
| II szuflada. Tu są moje zeszyty i piórnik z żelowymi długopisami. |
 |
| III szuflada. Znajdują się tu podkreślacze, piórniki, pastele, notatniki, prasowanki... |
 |
| IV szuflada. Okulary, portwele, gumki, spinki :) |
 |
| V szuflada. Są tu Karty i... aparat, multum słuchawek, MP3, pilot, odtwarzacz CDs |
 |
| I półka od lewej. Mam tu karteczki (nie używane od roku haha) i jakieś tam kartki ;) |
 |
| II półka od lewej, płyty z filmami, logo mojej szkoły, ksiązki |
 |
| III półka od lewej, BINGO, ódełko po butach z (?) ubrankami do lalek, naklejki w kuferku |
 |
| A oto moja komoda :)))) |
A tak u mnie to.... o 11 idę na miasto (wrzucę jakieś zdięcia, może :) ) z Kasią (koleżanka z klasy) do Empiku, księgarni i może do Rosmana... przyjdę i muszę iśc z pieskiem. :) A co będę potem robic? Sama nie wiem czas pokaże :) A jak dobrze pójdzie to pójdę do cioci Pauliny :)))
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz